ładowanie strony

Nasze Marki

Na co dzień zajmujemy się obsługą wesel i fotografią ślubną

Poznaj naszą ofertę:

IMG_5099 copy KOFEINA Fotografia Artystyczna to grupa osób, dla których fotografia jest pasją. Naszą specjalnością jest fotografia ślubna. Nasze zdjęcia ślubne to mieszanka profesjonalnego podejścia, fantazji, zaangażowania i polotu. Są to pełne spontaniczności sesje w plenerze, zdjęcia z przebiegu uroczystości, od błogosławieństwa po wesele. Naszym głównym celem jest, aby nawet po latach nasze zdjęcia opowiadały historie z tego najważniejszego dla Was dnia. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, staramy się uchwycić Wasze emocje, uczucia, uchwycić w kadrze najważniejsze momenty w tym wyjątkowym dniu.
Z racji naszego doświadczenia jesteśmy w stanie przedstawić parom młodym indywidualne scenariusze sesji zdjęciowych, możemy również doradzić i uatrakcyjnić Wasze pomysły. Każdorazowo spotykamy się z naszymi parami, żeby lepiej je poznać, dzięki czemu poprzez zdjęcia ślubne nie tylko chwytamy chwilę, ale również staramy się uchwycić Wasz charakter i unikalność. W trakcie takich spotkań możemy przedstawić nasze pomysły oraz dopasować naszą ofertę do Waszych potrzeb.

 

 

 

Tagi:

Kofeina Fotografia | Artystyczna fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, ślub, fotograf, ślubny, zdjęcia artystyczne, fotografia artystyczna, ślubne albumy, plener, wesele, tarnowskie góry, śląsk, bytom, zabrze, gliwice, ruda ślaska, piekary śląskie, korbielów